0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

W życiu warto czasem postawić wszystko na jedną kartę. Dając sobie szanse na zyskanie czegoś na dobrą sprawę nic nie tracimy, bo albo się uda i zyskamy, albo Nasze życie pozostanie w tym samym stanie. W sumie może parę dni będziemy czuć dyskomfort po porażce, ale w końcu i to mija. Tak więc, powiedzenie: kto nie gra, nie wygrywa, jest jak najbardziej trafnym stwierdzeniem.

Biorąc udział w „grze” pamiętaj, że pierwszą i podstawową zasadą jest nic innego jak szczerość. Jeżeli w coś wchodzić to tylko naprawdę. Bez udawania, kłamstw, z otwartą głową i sercem na dłoni. Co najważniejsze, nie podchodź do tego jak do prawdziwej gry. Ludzkie uczucia są warte dużo więcej niż infantylność i zabawa w podchody.

Dla pewnych chwil warto ryzykować, dla pewnych ludzi z pewnością warto ryzykować. Dla Nas samych warto jest ryzykować. Mówić co się czuję, bez okłamywania siebie. Warto pozwolić sobie na chwilę szczerości z samym sobą. Można otwierać się przed innymi tylko wtedy, kiedy jesteśmy otwarci wobec siebie.

Ryzyko nie zawsze da Ci szczęście, wygraną, ale warto ryzykować. Warto każdego dnia starać się, bo ludzie ważni są warci Naszego wysiłku, bo starając się dla ludzi ważnych Nasz wysiłek wcale nie jest wysiłkiem, ale normą, paliwem napędowym.

O trudnych emocjach i przeżyciach łatwiej jest pisać,dlatego dzisiaj tylko tyle i aż tyle ;)